תשתיות מיחשוב בענן - מנוי Microsoft Azure

תיאור השירות

Microsoft Windows Azure היא פלטפורמת ענן פתוחה וגמישה המאפשרת למפתחים לבנות במהירות, לפרוס ולנהל יישומים ברשת גלובלית של מרכזי נתונים המנוהלים על ידי Microsoft: מכונות וירטואליות; פיתוח אתר אינטרנט; שירותים ניידים לאימות משתמשים ושמירת נתונים; כלי פיתוח ופריסת API של שירותי ענן; שירותי נתונים  המשלבים SQL, טבלה, אחסון Blob; ואת שירותי App כמו שירות Service Bus עבור העברת הודעות.

איך לרכוש

ניתן לרכוש בחנות המקוונת בטכניון הקצאה ביחידות של Prepaid 100$ Azure עבור מנוי Azure מסוים. ההקצאה אינה מוגבלת בזמן. הרוכש יכול להגדיר מי בעלי המנוי מבין המשתמשים הטכניונים.
הרכישה מאופשרת לחברי סגל ומהנדסי מחשוב בלבד. על חברי הסגל להיכנס לחנות דרך ממשק SAP פורטל ומהנדסי המחשוב דרך ACCT.

זמינות

זמינות שירותי Azure תלויה באופן משמעותי ב- Microsoft. מידע ספציפי עבור כל שירות Azure זמין מרמת שירות הסכמים במרכז שירות Azure .

מחיר

המחירים עבור שירותי Azure נקבעים על-ידי Microsoft והם מבוססים על שימוש.  ניתן לבנות אומדנים באמצעות מחשבון התמחור . למשתמשי הטכניון תהיה הנחה על המחיר כפי שהוא מופיע במחשבון –
https://www.iucc.ac.il/microsoft-azure-discounted-service

רמת השירות

שירותי Azure כפופים להסכמי רמת השירות של Microsoft עבור Azure ועשויים להיות תלויים, בין היתר, באפשרויות ובתצורות הספציפיות בשימוש לפי  הסכמי רמת שירות .

התראות ודוחות

בעלי מנוי Azure יכולים לבדוק את צריכת המשאבים שלהם באופן עצמאי ונוסף על כך מקבלים דוחות שבועיים של הצריכה בחודש הנוכחי וגם שימוש כולל מיום הקמת המנוי. התראות נשלחות לבעלי המנוי כאשר מגיעה הצריכה בשירות ל- 75%, 85% ו-95% מסך הסכום ששולם.
כאשר הצריכה מגיעה ל-90% יש כיבוי אוטומטי של מכונות ווירטואליות כל לילה.

לתשומת לבכם: המנוי עדיין צורך שירותי דיסק רשת וכו' גם כאשר המכונות כבויות!

מידע נוסף

מידע על אבטחה, פרטיות ותאימות נמצא במרכז אמון Azure .

מידע כללי נוסף על תכלת זמין ממרכז התיעוד Azure .

   

לכל שאלה בנושא שירותי Azure בטכניון נא לפנות בדוא"ל אל- azure@technion.ac.il

 

עודכן: 01/02/2018 , 10:05