דוא"ל מרכזי בטכניון - שירותי ענן Office 365

מדיניות חשבונות המחשב בטכניון

 

כללי

הטכניון מתחזק מערכת מתקדמת לשירותי דואר אלקטרוני. מערכת מרכזית זו מבוססת על תשתית ענן Microsoft Office 365  ומיועדת לחברי הסגל האקדמי והמנהלי, לסטודנטים לכל התארים בטכניון וכן לבוגרים עם סיום לימודיהם.

חשבונות הענן של שירות זה מבוססים על מערכת ההזדהות המרכזית  של הטכניון המשמשת  כהזדהות אחידה לשירותי מחשוב נוספים בקמפוס. פתיחת החשבונות במערכות אלו
על פי מדיניות הטכניון נעשית באופן הבא:

אוכלוסייה שם החשבון
סגל אקדמי ומנהלי username@technion.ac.il
סטודנטים username@campus.technion.ac.il
בוגרים username@alumni.technion.ac.il


תכולת השירות

משתמש שיש לו חשבון בענן מקבל תא דוא"ל עם תיבה בנפח 50GB, יומן, שיתוף משתמשים, סנכרון ותאימות לכול ההתקנים האפשריים ועוד. בנוסף, כל משתמש העושה שימוש בשירות הענן יהיה זכאי למקום לאחסון קבצים מכל סוג – OneDrive for Business בנפח 1TB וחמש התקנות של אופיס על מחשבים והתקנים ניידים למשך תקופת היותו סגל או סטודנט פעיל.

סטונדט המסיים את לימודיו עם זכאות לתואר, יוכל להמשיך ולהחזיק בתיבה תוך שינוי כתובת הדוא"ל מ- campus.technion.ac.il   ל- alumni.technion.ac.il.  במעבר בין campus ל-alumni  הבוגר יאבד את זכאותו לשימוש במוצרים Office ותיקיית OneDrive אך תוכן התיבה ישמר ויעבור ל- alumni.

גישה לשירות

הגישה ל- Office 365 הינה בכתובת –  http://outlook.technion.ac.il

במסך הכניסה לאופיס 365 בפעם הראשונה יש להזין את שם המשתמש בפורמט: username@campus.technion.ac.il עבור סטודנטים ו- username@technion.ac.il עבור סגל ועובדים ואת הסיסמא הטכניונית. לאחר קביעת שפה ואזור זמן, המערכת מוכנה לשימוש.

ניתן לראות סרטון הדרכה קצר (11 דקות) המסביר בפרטי פרטים את השימוש כולל הורדה והתקנה של המוצרים הכלולים בחבילת ההטבות.

 

שאלות תדירות – FAQ

אבטחת מידע ופרטיות ב-Office 365  

 מדיניות שמירת מידע ב-Office 365

 שחזור פריטים מתיבות דוא"ל בענן Office 365 – יתרונות וחסרונות