אנשים

סינון על פי מחלקה או מדור :

 
ניהול
משה שטיין משה שטיין Moshe.Stein@technion.ac.il 829-5515 סנאט 206 ראש מחלקה
 
רשימת העובדים
שם דוא"ל טלפון חדר מחלקה
אילן מילר אילן מילר Ilan.Miller@technion.ac.il 829-3392 סנאט 208 מחלקת SAP | דוקומנטום ומערכות Magic
אילנה בר-יעקב אילנה בר-יעקב Ilana.Bar-Yaacov@technion.ac.il 829-2256 סנאט 203 מחלקת SAP | פיננסים ותקציב
איציק שפירא איציק שפירא Itzhak.Schapira@technion.ac.il 829-3692 טאוב 114 מחלקת SAP | דוקומנטום ומערכות Magic
אלינה קצף אלינה קצף Alina.Katzaf@technion.ac.il 829-2255 סנאט 209 מחלקת SAP | פורטל sap ושדרוגים
אמיל ריבן אמיל ריבן Emil.Riven@technion.ac.il 829-5512
829-5519
סנאט 204 מחלקת SAP | לימודי CRM
גילה בהם גילה בהם Gila.Bohm@technion.ac.il 829-2352 סנאט 203 מחלקת SAP | קשרי תורמים ופיתוח SAP
יוסי טקץ יוסי טקץ Joseph.Tkatz@technion.ac.il 829-2208 סנאט 212 מחלקת SAP | קשרי תורמים ופיתוח SAP
יוסי שחם יוסי שחם Joseph.Shacham@technion.ac.il 829-2379 סנאט 214 מחלקת SAP | פיננסים ותקציב
ליליה ביאנקו-אוקון ליליה ביאנקו-אוקון Lilya.Bianco-Okun@technion.ac.il 829-5845 סנאט 209 מחלקת SAP | פיננסים ותקציב
מוטי רוזנברג מוטי רוזנברג Mordechai.Rozenberg@technion.ac.il 829-2837 סנאט 208 מחלקת SAP | קשרי תורמים ופיתוח SAP
מיכאל ויינטראוב מיכאל ויינטראוב Michael.Weintraub@technion.ac.il 829-2208 סנאט 208 מחלקת SAP | קשרי תורמים ופיתוח SAP
סימונה גולדשטיין סימונה גולדשטיין Simona.Goldstein@technion.ac.il 829-5523 קנדה 102 מחלקת SAP | פיננסים ותקציב
פולינה שוורצבורג פולינה שוורצבורג Polina.Shvartsburg@technion.ac.il 829-2258 סנאט 217 מחלקת SAP | קשרי תורמים ופיתוח SAP
רויטל אוליאל רויטל אוליאל Revital.Oliel@technion.ac.il 829-4556 סנאט 211 מחלקת SAP | קשרי תורמים ופיתוח SAP
רונית קרזנר רונית קרזנר Ronit.Kerzner@technion.ac.il 829-5506 קנדה 102 מחלקת SAP | לוגיסטיקה
רותי פוירשטיין-יצחק רותי פוירשטיין-יצחק Ruth.Feuerstein@technion.ac.il 829-5525 קנדה 101 מחלקת SAP | פורטל sap ושדרוגים

@@@ עודכן :   13:36:27 , 20-11-2017