אנשים

סינון על פי מחלקה או מדור :

 
ניהול
זאב שניידר זאב שניידר Zeev.Schneider@technion.ac.il 829-4138 טאוב 105 מנהל תשתיות ומ"מ לראש האגף
 
רשימת העובדים
שם דוא"ל טלפון חדר מחלקה
אביגדור מאיר אביגדור מאיר Avigdor.Meir@technion.ac.il 829-5509 טאוב 118 תשתיות | מדור תשתיות מיקרוסופט
אופיר סולוניקוב אופיר סולוניקוב Ophir.Solonikov@technion.ac.il 829-3681 טאוב 111 תשתיות | מחלקת מערכות ליבה
איזבלה שרגורוצקי איזבלה שרגורוצקי Izabella.Shargorodsky@technion.ac.il 829-2697 סנאט 203 תשתיות | מרכז תמיכת משתמשים
אירינה אברמוביץ אירינה אברמוביץ Irina.Abramovici@technion.ac.il 829-4996 טאוב 122 תשתיות | פיתוח אתרי Web
אירית חסיד אירית חסיד Irit.Hassid@technion.ac.il 829-3694 טאוב 123 תשתיות | פיתוח אתרי Web
אריה אהרון אריה אהרון Arie.Aharon@technion.ac.il 829-2176 טאוב 115 תשתיות | פיתוח אתרי Web
בנימין סמברג בנימין סמברג beni.samberg@technion.ac.il 829-5715 טאוב 130 תשתיות | מדור תשתיות מיקרוסופט
גוסטבו ליטבינוף גוסטבו ליטבינוף Gustavo.Litvinoff@technion.ac.il 829-3660 טאוב 127 תשתיות | מדור תשתיות מיקרוסופט
ג'ורג' קרטיס ג'ורג' קרטיס George.Kertis@technion.ac.il 829-4168 טאוב 118 תשתיות | מדור תשתיות מיקרוסופט
גיא תנעמי גיא תנעמי Guy.Tanamy@technion.ac.il 829-2655 טאוב 125 תשתיות | פיתוח אתרי Web
גילה בהם גילה בהם Gila.Bohm@technion.ac.il 829-2352 סנאט 203 תשתיות | מרכז תמיכת משתמשים
דוד ישראל דוד ישראל David.Israel@technion.ac.il 829-2184 טאוב 107 תשתיות | מחלקת תקשוב
דורה פומרנצבלום דורה פומרנצבלום Dora.Pomerancblum@technion.ac.il 829-2649 טאוב 120 תשתיות | מחלקת מערכות ליבה
דורית איתן דורית איתן Dorit.Eitan@technion.ac.il 829-2658 טאוב 113 תשתיות | מחלקת מערכות ליבה
דניאלה טנא דניאלה טנא Daniella.Tene@technion.ac.il 829-5518 סנאט 203 תשתיות | מרכז תמיכת משתמשים
הדר בן-ארי הדר בן-ארי Hadar.Ben-Ari@technion.ac.il 829-5526 טאוב 110 תשתיות | מדור תשתיות מיקרוסופט
זבולון בר-לב זבולון בר-לב Zvoulun.Bar-Lev@technion.ac.il 829-2174 טאוב 107 תשתיות | מחלקת תקשוב
חביאר טורס חביאר טורס Javier.Torres@technion.ac.il 829-1967 סנאט 203 תשתיות | מרכז תמיכת משתמשים
חגית זגגי חגית זגגי Hagit.Zagagy@technion.ac.il 829-4516 טאוב 113 תשתיות | מחלקת מערכות ליבה
יהודית מונד יהודית מונד Yehudit.Mond@technion.ac.il 829-2176 טאוב 115 תשתיות | פיתוח אתרי Web
יוליה חלופוביץ' יוליה חלופוביץ' Yulia.Halupovich@technion.ac.il 829-2654 טאוב 116 תשתיות | מחלקת מערכות ליבה
יהונתן קופל יהונתן קופל Jonathan.Kopel@technion.ac.il 829-3688 טאוב 117 תשתיות | מחלקת מערכות ליבה
יעקב סוורדלין יעקב סוורדלין Jakov.Sverdlin@technion.ac.il 829-2175 טאוב 107 תשתיות | מחלקת תקשוב
ישראל קמפינסקי ישראל קמפינסקי Israel.Kempinski@technion.ac.il 829-4995 טאוב 124 תשתיות | מרכז תמיכת משתמשים
מוטי אפשטיין מוטי אפשטיין Moti.Epstein@technion.ac.il 829-3636 טאוב 129 תשתיות | מרכז תמיכת משתמשים
מוטי יגר מוטי יגר Moti.Yeger@technion.ac.il 829-2656 טאוב 102 תשתיות | מחלקת פיתוח ו-DevOps
משה ולדהורן משה ולדהורן Moshe.Valdhorn@technion.ac.il 829-4993 טאוב 121 תשתיות | מחלקת תקשוב
ניר טלאור ניר טלאור nir.talor@technion.ac.il 829-1758 סנאט 203 תשתיות | מרכז תמיכת משתמשים
נעם ברקוביץ נעם ברקוביץ Noam.Bercovitz@technion.ac.il 829-4247 טאוב 101 תשתיות | פיתוח אתרי Web
עופר ארגמן עופר ארגמן Offer.Argaman@technion.ac.il 829-4991 טאוב 108 תשתיות | מחלקת תקשוב
עמיחי זילברמן עמיחי זילברמן Amihai.Silverman@technion.ac.il 829-3870 טאוב 116 תשתיות | מחלקת מערכות ליבה
פטר אברהם פטר אברהם Peter.Abraham@technion.ac.il 829-4515 טאוב 117 תשתיות | מחלקת מערכות ליבה
קיקה (הקטור) גרינברג קיקה (הקטור) גרינברג Hektor.Grinberg@technion.ac.il 829-2910 טאוב 108 תשתיות | מחלקת תקשוב
רומן ספונוב רומן ספונוב Roman.Safonov@technion.ac.il 829-4992 טאוב 106 תשתיות | מחלקת תקשוב
ריטה לימברג ריטה לימברג Rita.Limberg@technion.ac.il 829-2416 סנאט 203 תשתיות | מרכז תמיכת משתמשים
ריטה רזניקוב ריטה רזניקוב Rita.Reznikov@technion.ac.il 829-3871 טאוב 112 תשתיות | מחלקת מערכות ליבה
רפי שמש רפי שמש Rafi.Shemesh@technion.ac.il 829-2182 טאוב 109 תשתיות | מחלקת תקשוב
שי אולדק שי אולדק Shay.Oldek@technion.ac.il 829-5510 טאוב 103 תשתיות | מדור תשתיות מיקרוסופט
שי בט שי בט Shay.Bat@technion.ac.il 829-4190 טאוב 131 תשתיות | מדור תשתיות מיקרוסופט
תמיר פרץ תמיר פרץ Tamir.Peretz@technion.ac.il 829-3305 טאוב 106 תשתיות | מחלקת תקשוב

@@@ עודכן :   00:11:11 , 20-09-2017